ICB18L50F08PC
Carlo GavazziCarlo Gavazzi
Carlo Gavazzi
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ICB18L50F08PC
Proizvajalec / znamka: Carlo Gavazzi
Opis izdelka SEN PROX M18 CBL 50MM PNP NC
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ICB18L50F08PC
Številka dela ICB18L50F08PC Proizvajalec Carlo Gavazzi
Opis SEN PROX M18 CBL 50MM PNP NC Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 1785 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 10 V ~ 36 V Sklop zaključka Cable
Ščitenje Unshielded Serija ICB
Tip senzorja Inductive Razdalja zaznavanja 0.31" (8mm)
Frekvenca odziva 1.5kHz Paket / primer Cylinder, Threaded - M18
Vrsta izhoda PNP-NC, 4-Wire delovna temperatura -25°C ~ 70°C (TA)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Material - telo Nickel-Plated Brass
Ingress Protection IP67 Kazalnik LED
natančen opis Inductive Proximity Sensor 0.31" (8mm) IP67 Cylinder, Threaded - M18