ICB18L50F12PC
pregled izdelka
Številka dela: ICB18L50F12PC
Proizvajalec / znamka: Carlo Gavazzi
Opis izdelka SEN PROX M18 CBL PNP NC
  • Sporočilo
Specifikacije ICB18L50F12PC
Številka dela ICB18L50F12PC Proizvajalec Carlo Gavazzi
Opis SEN PROX M18 CBL PNP NC Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 1180 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 10 V ~ 36 V Sklop zaključka Cable
Ščitenje Unshielded Serija ICB
Tip senzorja Inductive Razdalja zaznavanja 0.47" (12mm)
Frekvenca odziva 1.5kHz Paket / primer Cylinder, Threaded - M18
delovna temperatura -25°C ~ 70°C (TA) Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Material - telo Nickel-Plated Brass Ingress Protection IP67
Kazalnik LED natančen opis Inductive Proximity Sensor 0.47" (12mm) IP67 Cylinder, Threaded - M18