ICB30L50F22PC
pregled izdelka
Številka dela: ICB30L50F22PC
Proizvajalec / znamka: Carlo Gavazzi
Opis izdelka SEN PROX M30 3X CBL PNP NC
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije ICB30L50F22PC
Številka dela ICB30L50F22PC Proizvajalec Carlo Gavazzi
Opis SEN PROX M30 3X CBL PNP NC Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 1118 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 10 V ~ 36 V Sklop zaključka Cable
Ščitenje Unshielded Serija ICB
Tip senzorja Inductive Frekvenca odziva 1kHz
Paket / primer Cylinder, Threaded - M30 Vrsta izhoda PNP-NC, 4-Wire
delovna temperatura -25°C ~ 70°C (TA) Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Material - telo Nickel-Plated Brass Ingress Protection IP67
Kazalnik LED natančen opis Inductive Proximity Sensor IP67 Cylinder, Threaded - M30
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
ICB30L50F15POM1
ICB30L50F15POM1
Proizvajalci: Carlo Gavazzi
Opis: SEN PROX M30 PLG 50MM PNP NO