ICB30LF15PCM1
pregled izdelka
Številka dela: ICB30LF15PCM1
Proizvajalec / znamka: Carlo Gavazzi
Opis izdelka SEN PROX M30 PNP NC
Podatkovni listi: ICB30LF15PCM1.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ICB30LF15PCM1
Številka dela ICB30LF15PCM1 Proizvajalec Carlo Gavazzi
Opis SEN PROX M30 PNP NC Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 1157 pcs Podatkovni list ICB30LF15PCM1.pdf
Napetost - oskrba 10 V ~ 36 V Sklop zaključka Connector
Ščitenje Unshielded Serija ICB
Tip senzorja Inductive Razdalja zaznavanja 0.591" (15mm)
Frekvenca odziva 1kHz Paket / primer Cylinder, Threaded - M30
Vrsta izhoda PNP-NC, 3-Wire delovna temperatura -25°C ~ 70°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Material - telo Nickel-Plated Brass
Ingress Protection IP67 Kazalnik LED
natančen opis Inductive Proximity Sensor 0.591" (15mm) IP67 Cylinder, Threaded - M30