ICB30SF10PO
pregled izdelka
Številka dela: ICB30SF10PO
Proizvajalec / znamka: Carlo Gavazzi
Opis izdelka SEN PROX M30 PNP NO
Podatkovni listi: ICB30SF10PO.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ICB30SF10PO
Številka dela ICB30SF10PO Proizvajalec Carlo Gavazzi
Opis SEN PROX M30 PNP NO Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 1525 pcs Podatkovni list ICB30SF10PO.pdf
Napetost - oskrba 10 V ~ 36 V Sklop zaključka Cable Leads
Ščitenje Unshielded Serija ICB
Tip senzorja Inductive Razdalja zaznavanja 0.394" (10mm)
Frekvenca odziva 1kHz Paket / primer Cylinder, Threaded - M30
Vrsta izhoda PNP-NO, 3-Wire delovna temperatura -25°C ~ 70°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Material - telo Nickel-Plated Brass
Ingress Protection IP67 Kazalnik LED
natančen opis Inductive Proximity Sensor 0.394" (10mm) IP67 Cylinder, Threaded - M30