ICS30LN15PCM1-FB
Carlo GavazziCarlo Gavazzi
Carlo Gavazzi
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ICS30LN15PCM1-FB
Proizvajalec / znamka: Carlo Gavazzi
Opis izdelka SEN PROX FB M30 PLG PNP NC
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ICS30LN15PCM1-FB
Številka dela ICS30LN15PCM1-FB Proizvajalec Carlo Gavazzi
Opis SEN PROX FB M30 PLG PNP NC Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 1233 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 10 V ~ 36 V Sklop zaključka Connector
Ščitenje Unshielded Serija ICS
Tip senzorja Inductive Razdalja zaznavanja 0.59" (15mm)
Frekvenca odziva 1kHz Paket / primer Cylinder, Threaded - M30
delovna temperatura -40°C ~ 90°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Material - telo Stainless Steel Ingress Protection IP67, IP68, IP69K
Kazalnik LED natančen opis Inductive Proximity Sensor 0.59" (15mm) IP67, IP68, IP69K Cylinder, Threaded - M30