LD32CNP10PPT
Carlo GavazziCarlo Gavazzi
LD32CNP10PPT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LD32CNP10PPT
Proizvajalec / znamka: Carlo Gavazzi
Opis izdelka SEN PHOTO PRL 1M PNP NO/NC
Podatkovni listi: LD32CNP10PPT.pdf
Stanje zalog 223 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 223 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LD32CNP10PPT
Številka dela LD32CNP10PPT Proizvajalec Carlo Gavazzi
Opis SEN PHOTO PRL 1M PNP NO/NC Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 223 pcs Podatkovni list LD32CNP10PPT.pdf
Napetost - oskrba 10 V ~ 30 V Serija LD
Metoda zaznavanja Reflective, Diffuse Razdalja zaznavanja 39.370" (1m)
Odzivni čas 500µs Izhodna konfiguracija PNP
Druga imena 1864-2035 delovna temperatura -20°C ~ 60°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Izvor svetlobe Red Laser Diode (650nm)
Ingress Protection IEC 60529 IP67 Metoda povezave Cable
Dolžina kabla 78.740" (2000.00mm) Vrsta prilagajanja Teaching Method