PA18CAD10NASA
Carlo GavazziCarlo Gavazzi
PA18CAD10NASA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PA18CAD10NASA
Proizvajalec / znamka: Carlo Gavazzi
Opis izdelka SENS PHOTO M18 NPN NO/NC
Podatkovni listi: PA18CAD10NASA.pdf
Status RoHs Skladno z RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PA18CAD10NASA
Številka dela PA18CAD10NASA Proizvajalec Carlo Gavazzi
Opis SENS PHOTO M18 NPN NO/NC Status svobodnega statusa / RoHS Skladno z RoHS
Količina na voljo 1325 pcs Podatkovni list PA18CAD10NASA.pdf
Napetost - oskrba 10 V ~ 30 V Serija -
Metoda zaznavanja Reflective, Diffuse Razdalja zaznavanja 39.37" (1m)
RoHS Status RoHS Compliant Odzivni čas 1ms
Izhodna konfiguracija NPN Druga imena 1864-1011
delovna temperatura -25°C ~ 60°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks Izvor svetlobe Red (625nm)
Ingress Protection IP67, IP69K Metoda povezave Cable
Dolžina kabla 78.740" (2000.00mm) Vrsta prilagajanja Adjustable, Potentiometer