PB10C2T20NO
Carlo GavazziCarlo Gavazzi
Carlo Gavazzi
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PB10C2T20NO
Proizvajalec / znamka: Carlo Gavazzi
Opis izdelka SEN PHT TB REC 10MM NPN NO
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PB10C2T20NO
Številka dela PB10C2T20NO Proizvajalec Carlo Gavazzi
Opis SEN PHT TB REC 10MM NPN NO Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 1033 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 10 V ~ 30 V Serija -
Metoda zaznavanja Through-Beam Razdalja zaznavanja 787.4" (20m)
Odzivni čas 10ms, 20ms Izhodna konfiguracija NPN
delovna temperatura -20°C ~ 50°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Izvor svetlobe Infrared (880nm) Ingress Protection IP67
Metoda povezave Cable Dolžina kabla 196.850" (5000.00mm)