PD30CNB25NAM5PS
Carlo GavazziCarlo Gavazzi
Carlo Gavazzi
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PD30CNB25NAM5PS
Proizvajalec / znamka: Carlo Gavazzi
Opis izdelka SEN PHT BGS RD 250MM NPN NO+NC
Podatkovni listi:
Stanje zalog 908 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 908 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PD30CNB25NAM5PS
Številka dela PD30CNB25NAM5PS Proizvajalec Carlo Gavazzi
Opis SEN PHT BGS RD 250MM NPN NO+NC Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 908 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 10 V ~ 30 V Serija -
Metoda zaznavanja Reflective Razdalja zaznavanja 9.843" (250mm)
Odzivni čas 1ms Izhodna konfiguracija NPN
delovna temperatura -25°C ~ 60°C (TA) Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable