PD30CNP50PAPS
Carlo GavazziCarlo Gavazzi
PD30CNP50PAPS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PD30CNP50PAPS
Proizvajalec / znamka: Carlo Gavazzi
Opis izdelka PHT PRR 5M PNP NO+NC
Podatkovni listi: PD30CNP50PAPS.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PD30CNP50PAPS
Številka dela PD30CNP50PAPS Proizvajalec Carlo Gavazzi
Opis PHT PRR 5M PNP NO+NC Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 1242 pcs Podatkovni list PD30CNP50PAPS.pdf
Napetost - oskrba 10 V ~ 30 V Serija PD
Metoda zaznavanja Retroreflective Razdalja zaznavanja 196.850" (5m)
Odzivni čas 500µs Izhodna konfiguracija PNP
Druga imena 1864-2110 delovna temperatura -25°C ~ 60°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Izvor svetlobe Red (621nm)
Ingress Protection IP67 Metoda povezave Cable
Dolžina kabla 78.740" (2000.00mm) Vrsta prilagajanja Adjustable, 1-Turn Potentiometer