PD30ETD10PASA
Carlo GavazziCarlo Gavazzi
Carlo Gavazzi
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PD30ETD10PASA
Proizvajalec / znamka: Carlo Gavazzi
Opis izdelka SEN PHT DR 1M PNP NO+NC
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PD30ETD10PASA
Številka dela PD30ETD10PASA Proizvajalec Carlo Gavazzi
Opis SEN PHT DR 1M PNP NO+NC Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 1085 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 10 V ~ 30 V Serija -
Metoda zaznavanja Reflective, Diffuse Razdalja zaznavanja 39.370" (1m)
Odzivni čas 500µs Izhodna konfiguracija PNP
delovna temperatura -25°C ~ 60°C (TA) Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Izvor svetlobe Infrared (617nm) Ingress Protection IP68, IP69K
Metoda povezave Cable Dolžina kabla 78.740" (2000.00mm)