PD30ETT15PASA
Carlo GavazziCarlo Gavazzi
Carlo Gavazzi
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PD30ETT15PASA
Proizvajalec / znamka: Carlo Gavazzi
Opis izdelka SEN PHT TB REC 15M PNP NO+NC
Podatkovni listi:
Stanje zalog 926 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 926 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PD30ETT15PASA
Številka dela PD30ETT15PASA Proizvajalec Carlo Gavazzi
Opis SEN PHT TB REC 15M PNP NO+NC Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 926 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 10 V ~ 30 V Serija -
Metoda zaznavanja Through-Beam Razdalja zaznavanja 590.551" (15m)
Odzivni čas 1ms Izhodna konfiguracija PNP
delovna temperatura -25°C ~ 60°C (TA) Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Izvor svetlobe Infrared (850nm) Ingress Protection IP68, IP69K
Metoda povezave Cable Dolžina kabla 78.740" (2000.00mm)