RA2A48D25
Carlo GavazziCarlo Gavazzi
RA2A48D25 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RA2A48D25
Proizvajalec / znamka: Carlo Gavazzi
Opis izdelka SSR RELAY SPST-NO 25A 42-530V
Podatkovni listi: RA2A48D25.pdf
Status RoHs Skladno z RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RA2A48D25
Številka dela RA2A48D25 Proizvajalec Carlo Gavazzi
Opis SSR RELAY SPST-NO 25A 42-530V Status svobodnega statusa / RoHS Skladno z RoHS
Količina na voljo 1721 pcs Podatkovni list RA2A48D25.pdf
Napetost - obremenitev 42V ~ 530V Napetost - Vhod 4.5 ~ 32VDC
Sklop zaključka Quick Connect - 0.250" (6.3mm) Paket naprave za dobavitelja -
Serija RA RoHS Status RoHS Compliant
Pakiranje Bulk Paket / primer Hockey Puck
Vrsta izhoda AC, Zero Cross Druga imena 1864-1153
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Proizvajalec Standardni čas vodenja 7 Weeks Load Current 25A