S142ARNN115
Carlo GavazziCarlo Gavazzi
Carlo Gavazzi
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: S142ARNN115
Proizvajalec / znamka: Carlo Gavazzi
Opis izdelka PHT AMP 1 CH 2NPN SPDT
Podatkovni listi: S142ARNN115.pdf
Stanje zalog 242 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 242 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije S142ARNN115
Številka dela S142ARNN115 Proizvajalec Carlo Gavazzi
Opis PHT AMP 1 CH 2NPN SPDT Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 242 pcs Podatkovni list S142ARNN115.pdf
Napetost - oskrba 115V Serija -
Vrsta izhoda Relay / NPN Druga imena 1864-2168
delovna temperatura -20°C ~ 50°C Tip montaže DIN Rail
Trenutni - dobava 450mA Vrsta ojačevalnika General Purpose