SPD244801B
Carlo GavazziCarlo Gavazzi
Carlo Gavazzi
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SPD244801B
Proizvajalec / znamka: Carlo Gavazzi
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 24V 480W
Podatkovni listi: SPD244801B.pdf
Stanje zalog 305 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 305 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SPD244801B
Številka dela SPD244801B Proizvajalec Carlo Gavazzi
Opis AC/DC CONVERTER 24V 480W Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 305 pcs Podatkovni list SPD244801B.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 24V
Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC Tip Enclosed
Velikost / dimenzija 4.59" L x 6.91" W x 4.90" H (116.6mm x 175.5mm x 124.5mm) Serija SPD
Moč (Watts) 480W Druga imena 1864-1277
delovna temperatura -40°C ~ 71°C (With Derating) Število izhodov 1
Tip montaže DIN Rail Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Minimalna obremenitev je obvezna No Proizvajalec Standardni čas vodenja 5 Weeks
Lastnosti Adjustable Output, DC Input Capable, PFC, Universal Input Učinkovitost 89%
natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 20A 90 ~ 264 VAC Input Tok - izhod (maks.) 20A
Odobritve CCC, CE, cULus, TUV Aplikacije Hazardous Locations, ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SPD24601
SPD24601
Proizvajalci: Carlo Gavazzi
Opis: AC/DC CONVERTER 24V 60W
Na zalogi: 1110 pcs
Prenesi: SPD24601.pdf
RFQ
Proizvajalci: Carlo Gavazzi
Opis: AC/DC CONVERTER 24V 480W