SPD481201BN
Carlo GavazziCarlo Gavazzi
Carlo Gavazzi
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SPD481201BN
Proizvajalec / znamka: Carlo Gavazzi
Opis izdelka 48VDC POWER SUPPLY 120W W/PFC
Podatkovni listi:
Stanje zalog 517 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 517 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SPD481201BN
Številka dela SPD481201BN Proizvajalec Carlo Gavazzi
Opis 48VDC POWER SUPPLY 120W W/PFC Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 517 pcs Podatkovni list
Serija * Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
natančen opis AC DC Converter Output Input
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SPD482403
SPD482403
Proizvajalci: Carlo Gavazzi
Opis: 48VDC POWER SUPPLY 240W 3PH
Na zalogi: 443 pcs
Prenesi: SPD482403.pdf
RFQ
Proizvajalci: Carlo Gavazzi
Opis: 48VDC POWER SUPPLY 120W