CMSH3-100 TR13
Central SemiconductorCentral Semiconductor
CMSH3-100 TR13 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CMSH3-100 TR13
Proizvajalec / znamka: Central Semiconductor
Opis izdelka DIODE SCHOTTKY 100V 3A SMC
Podatkovni listi: CMSH3-100 TR13.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CMSH3-100 TR13
Številka dela CMSH3-100 TR13 Proizvajalec Central Semiconductor
Opis DIODE SCHOTTKY 100V 3A SMC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 105263 pcs Podatkovni list CMSH3-100 TR13.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 800mV @ 2A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 100V
Paket naprave za dobavitelja SMC Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer DO-214AB, SMC Druga imena CMSH3-100 TR13DKR
CMSH3-100 TR13DKR-ND
CMSH3-100TR13DKR
Delovna temperatura - spoj -65°C ~ 150°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 19 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tip diode Schottky
natančen opis Diode Schottky 100V 3A Surface Mount SMC Trenutna - povratna puščanja @ Vr 500µA @ 100V
Tok - Povprečni popravek (Io) 3A Capacitance @ Vr, F -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CMSH3-100 BK
CMSH3-100 BK
Proizvajalci: Central Semiconductor
Opis: DIODE SCHOTTKY 100V 3A SMC
Na zalogi: 5748 pcs
Prenesi: CMSH3-100 BK.pdf
RFQ
CMSH3-100MFL TR13
CMSH3-100MFL TR13
Opis: DIODE SCHOTTKY 100V 3A SMAFLAT
Na zalogi: 300651 pcs
Prenesi: CMSH3-100MFL TR13.pdf
RFQ
CMSH3-20 TR13
CMSH3-20 TR13
Opis: DIODE SCHOTTKY 20V 3A SMC
Prenesi: CMSH3-20 TR13.pdf
CMSH2-60 TR13
CMSH2-60 TR13
Opis: DIODE SCHOTTKY 60V 2A SMB
Prenesi: CMSH2-60 TR13.pdf
CMSH2-60 BK
CMSH2-60 BK
Prenesi: CMSH2-60 BK.pdf
CMSH3-100M BK
CMSH3-100M BK
Opis: DIODE SCHOTTKY 100V 3A SMB
Prenesi: CMSH3-100M BK.pdf
CMSH2-60M TR13
CMSH2-60M TR13
Opis: DIODE SCHOTTKY 60V 2A SMA
Prenesi: CMSH2-60M TR13.pdf
CMSH3-150MFL TR13
CMSH3-150MFL TR13
Opis: DIODE SCHOTTKY 150V 3A SMAFLAT
Prenesi: CMSH3-150MFL TR13.pdf
CMSH3-100MA TR13
CMSH3-100MA TR13
Opis: DIODE SCHOTTKY 100V 3A SMA
Prenesi: CMSH3-100MA TR13.pdf
CMSH3-100M TR13
CMSH3-100M TR13
Prenesi: CMSH3-100M TR13.pdf
CMSH2-60M BK
CMSH2-60M BK