CP647-PMD19K100-WS
Central SemiconductorCentral Semiconductor
Central Semiconductor
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CP647-PMD19K100-WS
Proizvajalec / znamka: Central Semiconductor
Opis izdelka TRANS PNP DARL 30A 100V DIE
Podatkovni listi: CP647-PMD19K100-WS.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije CP647-PMD19K100-WS
Številka dela CP647-PMD19K100-WS Proizvajalec Central Semiconductor
Opis TRANS PNP DARL 30A 100V DIE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4097 pcs Podatkovni list CP647-PMD19K100-WS.pdf
Napetost - razčlenitev kolektorjev kolektorja (maks.) 100V Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic 2.8V @ 60mA, 15A
Vrsta tranzistorja PNP - Darlington Paket naprave za dobavitelja Die
Serija - Pakiranje Bulk
Paket / primer Die delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca - prehod 4MHz
natančen opis Bipolar (BJT) Transistor PNP - Darlington 100V 30A 4MHz Surface Mount Die DC Trenutna moč (hFE) (min) @ Ic, Vce 800 @ 15A, 3V
Tok - odklop zbiralnika (maks.) - Tok - zbiralec (Ic) (maks.) 30A