CPD76X-1N5817-CT20
Central SemiconductorCentral Semiconductor
CPD76X-1N5817-CT20 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CPD76X-1N5817-CT20
Proizvajalec / znamka: Central Semiconductor
Opis izdelka DIODE SCHOTTKY 20V 1A DIE 1=20
Podatkovni listi: 1.CPD76X-1N5817-CT20.pdf2.CPD76X-1N5817-CT20.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 608 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 608 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CPD76X-1N5817-CT20
Številka dela CPD76X-1N5817-CT20 Proizvajalec Central Semiconductor
Opis DIODE SCHOTTKY 20V 1A DIE 1=20 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 608 pcs Podatkovni list 1.CPD76X-1N5817-CT20.pdf2.CPD76X-1N5817-CT20.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 450mV @ 1A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 20V
Paket naprave za dobavitelja Die Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakiranje Tray
Paket / primer Die Druga imena CPD76X-1N5817-CT20 PBFREE
Delovna temperatura - spoj -65°C ~ 150°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tip diode Schottky
natančen opis Diode Schottky 20V 1A Surface Mount Die Trenutna - povratna puščanja @ Vr 1mA @ 20V
Tok - Povprečni popravek (Io) 1A Capacitance @ Vr, F -