CSHD6-60C TR13
Central SemiconductorCentral Semiconductor
CSHD6-60C TR13 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CSHD6-60C TR13
Proizvajalec / znamka: Central Semiconductor
Opis izdelka DIODE SCHOTTKY 60V 6A DPAK
Podatkovni listi: CSHD6-60C TR13.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CSHD6-60C TR13
Številka dela CSHD6-60C TR13 Proizvajalec Central Semiconductor
Opis DIODE SCHOTTKY 60V 6A DPAK Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 76337 pcs Podatkovni list CSHD6-60C TR13.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 900mV @ 6A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 60V
Paket naprave za dobavitelja DPAK Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Druga imena CSHD6-60C TR13CT
CSHD6-60C TR13CT-ND
CSHD6-60CTR13CT
Delovna temperatura - spoj -65°C ~ 150°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tip diode Schottky
Konfiguracija diode 1 Pair Common Cathode natančen opis Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 60V 6A Surface Mount TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 30µA @ 60V Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) 6A