PAEA-3000
Cherry Switches (ZF Electronics)Cherry Switches (ZF Electronics)
PAEA-3000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PAEA-3000
Proizvajalec / znamka: Cherry Switches (ZF Electronics)
Opis izdelka SWITCH THUMB BCD COMP 0.1A 50V
Podatkovni listi: PAEA-3000.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PAEA-3000
Številka dela PAEA-3000 Proizvajalec Cherry Switches (ZF Electronics)
Opis SWITCH THUMB BCD COMP 0.1A 50V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5778 pcs Podatkovni list PAEA-3000.pdf
Sklop zaključka Card Edge/Solder Pad Serija PA
Široka sekcija 0.300" (7.62mm) Preberite 0 ~ 9