F127T254P08
Chip Quik, Inc.Chip Quik, Inc.
F127T254P08 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: F127T254P08
Proizvajalec / znamka: Chip Quik, Inc.
Opis izdelka PITCH CHANGER 1.27 MM TO 2.54 MM
Podatkovni listi: F127T254P08.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije F127T254P08
Številka dela F127T254P08 Proizvajalec Chip Quik, Inc.
Opis PITCH CHANGER 1.27 MM TO 2.54 MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 63170 pcs Podatkovni list F127T254P08.pdf
Serija Proto-Advantage Proto Board Type Plated Through Hole to Plated Through Hole
Višina tona 0.050" (1.27mm) Število pozicij 8
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material FR4 Epoxy Glass
Debelina plošče 0.063" (1.60mm)