FPC040P030
Chip Quik, Inc.Chip Quik, Inc.
FPC040P030 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FPC040P030
Proizvajalec / znamka: Chip Quik, Inc.
Opis izdelka FPC/FFC SMT CONNECTOR 0.4 MM PIT
Podatkovni listi: 1.FPC040P030.pdf2.FPC040P030.pdf3.FPC040P030.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FPC040P030
Številka dela FPC040P030 Proizvajalec Chip Quik, Inc.
Opis FPC/FFC SMT CONNECTOR 0.4 MM PIT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 14080 pcs Podatkovni list 1.FPC040P030.pdf2.FPC040P030.pdf3.FPC040P030.pdf
Velikost / dimenzija 0.900" x 1.550" (22.86mm x 39.37mm) Serija Proto-Advantage
Proto Board Type SMD to DIP Višina tona 0.016" (0.40mm)
Sprejem paketa FPC Connector Število pozicij 30
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material FR4 Epoxy Glass
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Debelina plošče 0.062" (1.57mm) 1/16"