FPC050P070-S
Chip Quik, Inc.Chip Quik, Inc.
FPC050P070-S Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FPC050P070-S
Proizvajalec / znamka: Chip Quik, Inc.
Opis izdelka FPC/FFC SMT CONN STENCIL
Podatkovni listi: 1.FPC050P070-S.pdf2.FPC050P070-S.pdf3.FPC050P070-S.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FPC050P070-S
Številka dela FPC050P070-S Proizvajalec Chip Quik, Inc.
Opis FPC/FFC SMT CONN STENCIL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 8107 pcs Podatkovni list 1.FPC050P070-S.pdf2.FPC050P070-S.pdf3.FPC050P070-S.pdf
Tip FPC/FFC Debelina 0.0040" (0.102mm)
Termalni center Pad 0.157" L x 1.685" W (4.00mm x 42.80mm) Serija Proto-Advantage
Višina tona 0.020" (0.50mm) Zunanja dimenzija 0.900" L x 1.950" W (22.86mm x 49.53mm)