FPC100P040
Chip Quik, Inc.Chip Quik, Inc.
FPC100P040 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FPC100P040
Proizvajalec / znamka: Chip Quik, Inc.
Opis izdelka FPC/FFC SMT CONNECTOR 1 MM PITCH
Podatkovni listi: 1.FPC100P040.pdf2.FPC100P040.pdf3.FPC100P040.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FPC100P040
Številka dela FPC100P040 Proizvajalec Chip Quik, Inc.
Opis FPC/FFC SMT CONNECTOR 1 MM PITCH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 16007 pcs Podatkovni list 1.FPC100P040.pdf2.FPC100P040.pdf3.FPC100P040.pdf
Velikost / dimenzija 0.900" x 2.050" (22.86mm x 52.07mm) Serija Proto-Advantage
Proto Board Type SMD to DIP Višina tona 0.039" (1.00mm)
Sprejem paketa FPC Connector Število pozicij 40
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material FR4 Epoxy Glass
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Debelina plošče 0.062" (1.57mm) 1/16"
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
FPC100P030
FPC100P030
Proizvajalci: Chip Quik, Inc.
Opis: FPC/FFC SMT CONNECTOR 1 MM PITCH