969M101-18-1
CicoilCicoil
969M101-18-1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 969M101-18-1
Proizvajalec / znamka: Cicoil
Opis izdelka HOOK-UP STRND 18AWG CLEAR 100'
Podatkovni listi: 969M101-18-1.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 408 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 408 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 969M101-18-1
Številka dela 969M101-18-1 Proizvajalec Cicoil
Opis HOOK-UP STRND 18AWG CLEAR 100' Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 408 pcs Podatkovni list 969M101-18-1.pdf
Žični merilnik 18 AWG Napetost 42kV
Serija - Ocene -
Druga imena CI18B-100 delovna temperatura -65°C ~ 165°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Dolžina 100.0' (30.5m)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Barva jakne Clear
Jakna (izolacija) Debelina - Jakna (izolacijski material) Flexx-Sil™
Premer jacket (izolacije) 0.250" (6.35mm) Lastnosti -
natančen opis 18 AWG Hook-Up Wire Clear 42kV 100.0' (30.5m) Conductor Strand -