CDB1601-120W-Z
Cirrus LogicCirrus Logic
CDB1601-120W-Z Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CDB1601-120W-Z
Proizvajalec / znamka: Cirrus Logic
Opis izdelka DEVELOPMENT BOARD FOR CS1601
Podatkovni listi: CDB1601-120W-Z.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CDB1601-120W-Z
Številka dela CDB1601-120W-Z Proizvajalec Cirrus Logic
Opis DEVELOPMENT BOARD FOR CS1601 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4511 pcs Podatkovni list CDB1601-120W-Z.pdf
Uporabljena IC / del CS1601 Tip Power Management
Priložena vsebina Board(s) Serija -
Sekundarni atributi Ballast Control, Up to 2 T5 Lamps Primarni atributi 108 ~ 305 VAC Input, 460V 120W Output