CS2300CP-CZZ
Cirrus LogicCirrus Logic
Cirrus Logic
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CS2300CP-CZZ
Proizvajalec / znamka: Cirrus Logic
Opis izdelka IC CLK MULT FRACT-N W/LCO 10MSOP
Podatkovni listi: 1.CS2300CP-CZZ.pdf2.CS2300CP-CZZ.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
96 pcs
192 pcs
288 pcs
576 pcs
1056 pcs
2592 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CS2300CP-CZZ
Številka dela CS2300CP-CZZ Proizvajalec Cirrus Logic
Opis IC CLK MULT FRACT-N W/LCO 10MSOP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 31379 pcs Podatkovni list 1.CS2300CP-CZZ.pdf2.CS2300CP-CZZ.pdf
Napetost - oskrba 3.1 V ~ 3.5 V Tip Fanout Distribution, Fractional N Synthesizer
Paket naprave za dobavitelja 10-MSOP Serija -
Razmerje - Vhod: Izhod 1:2 Pakiranje Tube
Paket / primer 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) PLL Yes
Izhod Clock Druga imena 598-1754
CS2300CP-CZZ-ND
CS2300CPCZZ
delovna temperatura -10°C ~ 70°C Število vezij 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2 (1 Year)
Vnos Clock Frekvenca - maks 75MHz