CMX309FLC2.048M-UT
Citizen Finedevice Co., LTD.Citizen Finedevice Co., LTD.
CMX309FLC2.048M-UT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CMX309FLC2.048M-UT
Proizvajalec / znamka: Citizen Finedevice Co., LTD.
Opis izdelka OSC XO 2.048MHZ CMOS TTL SMD
Podatkovni listi: 1.CMX309FLC2.048M-UT.pdf2.CMX309FLC2.048M-UT.pdf3.CMX309FLC2.048M-UT.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CMX309FLC2.048M-UT
Številka dela CMX309FLC2.048M-UT Proizvajalec Citizen Finedevice Co., LTD.
Opis OSC XO 2.048MHZ CMOS TTL SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba 5V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.547" L x 0.341" W (13.90mm x 8.65mm) Serija CMX-309
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4-SOJ, 5.08mm pitch Izhod CMOS, TTL
Druga imena 300-8583-2 delovna temperatura -10°C ~ 70°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.185" (4.70mm)
Funkcija Enable/Disable Stabilnost frekvence ±100ppm
Pogostost 2.048MHz natančen opis 2.048MHz XO (Standard) CMOS, TTL Oscillator 5V Enable/Disable 4-SOJ, 5.08mm pitch
Tok - Supply (Max) 23mA Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 12mA