CSX-750FBC4000000T
Citizen Finedevice Co., LTD.Citizen Finedevice Co., LTD.
CSX-750FBC4000000T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CSX-750FBC4000000T
Proizvajalec / znamka: Citizen Finedevice Co., LTD.
Opis izdelka OSC XO 4.000MHZ CMOS TTL SMD
Podatkovni listi: CSX-750FBC4000000T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CSX-750FBC4000000T
Številka dela CSX-750FBC4000000T Proizvajalec Citizen Finedevice Co., LTD.
Opis OSC XO 4.000MHZ CMOS TTL SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 90436 pcs Podatkovni list CSX-750FBC4000000T.pdf
Napetost - oskrba 3.3V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija CSX-750F