CSX-750FCC8000000T
Citizen Finedevice Co., LTD.Citizen Finedevice Co., LTD.
CSX-750FCC8000000T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CSX-750FCC8000000T
Proizvajalec / znamka: Citizen Finedevice Co., LTD.
Opis izdelka OSC XO 8.000MHZ CMOS TTL SMD
Podatkovni listi: CSX-750FCC8000000T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CSX-750FCC8000000T
Številka dela CSX-750FCC8000000T Proizvajalec Citizen Finedevice Co., LTD.
Opis OSC XO 8.000MHZ CMOS TTL SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 67852 pcs Podatkovni list CSX-750FCC8000000T.pdf
Napetost - oskrba 5V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija CSX-750F
Ocene - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 4-SMD, No Lead Izhod CMOS, TTL
Druga imena 300-7204-1 delovna temperatura -20°C ~ 70°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.063" (1.60mm) Funkcija Enable/Disable
Stabilnost frekvence ±100ppm Pogostost 8MHz
natančen opis 8MHz XO (Standard) CMOS, TTL Oscillator 5V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 25mA
Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 10mA California Prop 65 Warning Information WARNING: This product can expose you to chemicals including Nickel (Metallic) which is known to the State of California to cause cancer. For more information go to www.P65warnings.ca.gov.