HCM494000000AHJT
Citizen Finedevice Co., LTD.Citizen Finedevice Co., LTD.
HCM494000000AHJT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HCM494000000AHJT
Proizvajalec / znamka: Citizen Finedevice Co., LTD.
Opis izdelka CRYSTAL 4.0000MHZ 18PF SMD
Podatkovni listi: 1.HCM494000000AHJT.pdf2.HCM494000000AHJT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije HCM494000000AHJT
Številka dela HCM494000000AHJT Proizvajalec Citizen Finedevice Co., LTD.
Opis CRYSTAL 4.0000MHZ 18PF SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 168724 pcs Podatkovni list 1.HCM494000000AHJT.pdf2.HCM494000000AHJT.pdf
Tip MHz Crystal Velikost / dimenzija 0.449" L x 0.190" W (11.40mm x 4.83mm)
Serija HCM49 Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer HC-49/US
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Način delovanja Fundamental
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks Load Capacitance 18pF
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.169" (4.30mm)
Toleranca frekvence ±30ppm Stabilnost frekvence ±100ppm
Pogostost 4MHz ESR (upornost ekvivalentne serije) 150 Ohms
natančen opis 4MHz ±30ppm Crystal 18pF 150 Ohms HC-49/US California Prop 65 Warning Information WARNING: This product can expose you to chemicals including Nickel (Metallic) which is known to the State of California to cause cancer and Ethylene glycol monoethyl ether acetate which is known to the State of California to cause birth defects or other reproductive harm. For more information go to www.P65warnings.ca.gov.