1.5KE22CA-G
Comchip TechnologyComchip Technology
Comchip Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1.5KE22CA-G
Proizvajalec / znamka: Comchip Technology
Opis izdelka TVS DIODE 18.8V 30.6V DO201
Podatkovni listi: 1.5KE22CA-G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1.5KE22CA-G
Številka dela 1.5KE22CA-G Proizvajalec Comchip Technology
Opis TVS DIODE 18.8V 30.6V DO201 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 194560 pcs Podatkovni list 1.5KE22CA-G.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 18.8V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 30.6V
Napetost - razčlenitev (min) 20.9V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja DO-201 Serija -
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Pakiranje Tape & Box (TB) Paket / primer DO-201AA, DO-27, Axial
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 49.02A