A5KP7.5CA-G
Comchip TechnologyComchip Technology
A5KP7.5CA-G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: A5KP7.5CA-G
Proizvajalec / znamka: Comchip Technology
Opis izdelka TVS DIODE 7.5V 12.9V R-6
Podatkovni listi: A5KP7.5CA-G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije A5KP7.5CA-G
Številka dela A5KP7.5CA-G Proizvajalec Comchip Technology
Opis TVS DIODE 7.5V 12.9V R-6 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 57213 pcs Podatkovni list A5KP7.5CA-G.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 7.5V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 12.9V
Napetost - razčlenitev (min) 8.33V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja R-6 Serija Automotive, AEC-Q101
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 5000W (5kW)
Pakiranje Tape & Box (TB) Paket / primer R6, Axial
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 387.6A
Zmogljivost @ Pogostost - Dvosmerni kanali 1
Aplikacije Automotive
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
A5KP78A-G
A5KP78A-G
Proizvajalci: Comchip Technology
Opis: TVS DIODE 78V 126V R-6
Na zalogi: 61234 pcs
Prenesi: A5KP78A-G.pdf
RFQ
A5KP7.0A-G
A5KP7.0A-G
Opis: TVS DIODE 7V 12V R-6
Na zalogi: 56313 pcs
Prenesi: A5KP7.0A-G.pdf
RFQ
A5KP75CA-G
A5KP75CA-G
Opis: TVS DIODE 75V 121V R-6