ATV06B6V5J-HF
Comchip TechnologyComchip Technology
ATV06B6V5J-HF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ATV06B6V5J-HF
Proizvajalec / znamka: Comchip Technology
Opis izdelka TVS DIODE 6.5V 11.2V DO214AA
Podatkovni listi: ATV06B6V5J-HF.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ATV06B6V5J-HF
Številka dela ATV06B6V5J-HF Proizvajalec Comchip Technology
Opis TVS DIODE 6.5V 11.2V DO214AA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 383736 pcs Podatkovni list ATV06B6V5J-HF.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 6.5V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 11.2V
Napetost - razčlenitev (min) 7.22V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja DO-214AA (SMB)
Serija Automotive, AEC-Q101 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 600W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer DO-214AA, SMB delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 53.57A Zmogljivost @ Pogostost -