ATV15C171JB-HF
Comchip TechnologyComchip Technology
ATV15C171JB-HF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ATV15C171JB-HF
Proizvajalec / znamka: Comchip Technology
Opis izdelka TVS DIODE 170V 275V DO214AB
Podatkovni listi: ATV15C171JB-HF.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ATV15C171JB-HF
Številka dela ATV15C171JB-HF Proizvajalec Comchip Technology
Opis TVS DIODE 170V 275V DO214AB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 187180 pcs Podatkovni list ATV15C171JB-HF.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 170V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 275V
Napetost - razčlenitev (min) 189V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja DO-214AB (SMC) Serija Automotive, AEC-Q101
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer DO-214AB, SMC
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 5.45A