ATV15C480J-HF
Comchip TechnologyComchip Technology
ATV15C480J-HF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ATV15C480J-HF
Proizvajalec / znamka: Comchip Technology
Opis izdelka TVS DIODE 48VWM 77.4VC DO214AB
Podatkovni listi: ATV15C480J-HF.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ATV15C480J-HF
Številka dela ATV15C480J-HF Proizvajalec Comchip Technology
Opis TVS DIODE 48VWM 77.4VC DO214AB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 175446 pcs Podatkovni list ATV15C480J-HF.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 1 Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 53.3V
Napetost - razčlenitev (min) 48V Napetost - razčlenitev SMC (DO-214AB)
Tip Zener Serija Automotive, AEC-Q101
RoHS Status Tape & Reel (TR) Ripple Current - nizka frekvenca Automotive
Zaščita električnega voda 1500W (1.5kW) Power - Peak Pulse 19.38A
Polarizacija DO-214AB, SMC delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Številka izdelka proizvajalca ATV15C480J-HF Opis TVS DIODE 48VWM 77.4VC DO214AB
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 77.4V Zmogljivost @ Pogostost -