ATV30C260J-HF
Comchip TechnologyComchip Technology
ATV30C260J-HF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ATV30C260J-HF
Proizvajalec / znamka: Comchip Technology
Opis izdelka TVS DIODE 26V 42.1V DO214AB
Podatkovni listi: ATV30C260J-HF.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ATV30C260J-HF
Številka dela ATV30C260J-HF Proizvajalec Comchip Technology
Opis TVS DIODE 26V 42.1V DO214AB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 90119 pcs Podatkovni list ATV30C260J-HF.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 26V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 42.1V
Napetost - razčlenitev (min) 28.9V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja DO-214AB (SMC)
Serija Automotive, AEC-Q101 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 3000W (3kW) Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer DO-214AB, SMC Druga imena 641-1594-6
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 71.26A