ATV50C120J-HF
Comchip TechnologyComchip Technology
ATV50C120J-HF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ATV50C120J-HF
Proizvajalec / znamka: Comchip Technology
Opis izdelka TVS DIODE 12V 19.9V DO214AB
Podatkovni listi: ATV50C120J-HF.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ATV50C120J-HF
Številka dela ATV50C120J-HF Proizvajalec Comchip Technology
Opis TVS DIODE 12V 19.9V DO214AB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 79601 pcs Podatkovni list ATV50C120J-HF.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 12V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 19.9V
Napetost - razčlenitev (min) 13.3V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja DO-214AB (SMC)
Serija Automotive, AEC-Q101 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 5000W (5kW) Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer DO-214AB, SMC Druga imena 641-1600-6
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 251.3A Zmogljivost @ Pogostost -