ATV66SM840A-G
Comchip TechnologyComchip Technology
Comchip Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ATV66SM840A-G
Proizvajalec / znamka: Comchip Technology
Opis izdelka TVS DIODE 40V 64.5V DO218AB
Podatkovni listi: ATV66SM840A-G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ATV66SM840A-G
Številka dela ATV66SM840A-G Proizvajalec Comchip Technology
Opis TVS DIODE 40V 64.5V DO218AB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 45412 pcs Podatkovni list ATV66SM840A-G.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 40V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 64.5V
Napetost - razčlenitev (min) 44.4V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja DO-218AB
Serija Automotive, AEC-Q101 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 6600W (6.6kW) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer DO-218AB delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 102A Zmogljivost @ Pogostost -