CDBB3200-G
Comchip TechnologyComchip Technology
CDBB3200-G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CDBB3200-G
Proizvajalec / znamka: Comchip Technology
Opis izdelka DIODE SCHOTTKY 200V 3A DO214AA
Podatkovni listi: CDBB3200-G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CDBB3200-G
Številka dela CDBB3200-G Proizvajalec Comchip Technology
Opis DIODE SCHOTTKY 200V 3A DO214AA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 389713 pcs Podatkovni list CDBB3200-G.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 900mV @ 3A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 200V
Paket naprave za dobavitelja DO-214AA (SMB) Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer DO-214AA, SMB Delovna temperatura - spoj -50°C ~ 175°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tip diode Schottky
natančen opis Diode Schottky 200V 3A (DC) Surface Mount DO-214AA (SMB) Trenutna - povratna puščanja @ Vr 500µA @ 200V
Tok - Povprečni popravek (Io) 3A (DC) Capacitance @ Vr, F 250pF @ 4V, 1MHz