CZRER52C2V7-HF
Comchip TechnologyComchip Technology
Comchip Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CZRER52C2V7-HF
Proizvajalec / znamka: Comchip Technology
Opis izdelka DIODE ZENER 2.7V 150MW 0503
Podatkovni listi: CZRER52C2V7-HF.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CZRER52C2V7-HF
Številka dela CZRER52C2V7-HF Proizvajalec Comchip Technology
Opis DIODE ZENER 2.7V 150MW 0503 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 833468 pcs Podatkovni list CZRER52C2V7-HF.pdf
Napetost - Zener (Nom) (Vz) 2.7V Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 900mV @ 10mA
Toleranca ±5% Paket naprave za dobavitelja 0503 (1308 Metric)
Serija - Moč - maks 150mW
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0503 (1308 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 150°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca (Max) (Zzt) 83 Ohms
natančen opis Zener Diode 2.7V 150mW ±5% Surface Mount 0503 (1308 Metric) Trenutna - povratna puščanja @ Vr 75µA @ 1V
Številka osnovnega dela CZRER52C2V7
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CZRER52C2V7
CZRER52C2V7
Proizvajalci: Comchip Technology
Opis: DIODE ZENER 2.7V 150MW 0503