CZRER52C3V3
Comchip TechnologyComchip Technology
CZRER52C3V3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CZRER52C3V3
Proizvajalec / znamka: Comchip Technology
Opis izdelka DIODE ZENER 3.3V 150MW 0503
Podatkovni listi: CZRER52C3V3.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CZRER52C3V3
Številka dela CZRER52C3V3 Proizvajalec Comchip Technology
Opis DIODE ZENER 3.3V 150MW 0503 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 707694 pcs Podatkovni list CZRER52C3V3.pdf
Napetost - Zener (Nom) (Vz) 3.3V Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 900mV @ 10mA
Toleranca ±5% Paket naprave za dobavitelja 0503 (1308 Metric)
Serija - Moč - maks 150mW
Pakiranje Original-Reel® Paket / primer 0503 (1308 Metric)
Druga imena 641-1231-6 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Impedanca (Max) (Zzt) 95 Ohms natančen opis Zener Diode 3.3V 150mW ±5% Surface Mount 0503 (1308 Metric)
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 25µA @ 1V Številka osnovnega dela CZRER52C3V3