CZRFR5V1B-HF
Comchip TechnologyComchip Technology
CZRFR5V1B-HF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CZRFR5V1B-HF
Proizvajalec / znamka: Comchip Technology
Opis izdelka DIODE ZENER 5.1V 200MW 1005
Podatkovni listi: CZRFR5V1B-HF.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CZRFR5V1B-HF
Številka dela CZRFR5V1B-HF Proizvajalec Comchip Technology
Opis DIODE ZENER 5.1V 200MW 1005 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1096566 pcs Podatkovni list CZRFR5V1B-HF.pdf
Napetost - Zener (Nom) (Vz) 5.1V Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 900mV @ 10mA
Toleranca ±3% Paket naprave za dobavitelja 1005/SOD-323F
Serija - Moč - maks 200mW
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1005 (2512 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca (Max) (Zzt) 50 Ohms