CZRUR52C6V2-HF
pregled izdelka
Številka dela: CZRUR52C6V2-HF
Proizvajalec / znamka: Comchip Technology
Opis izdelka DIODE ZENER 6.2V 150MW 0603
Podatkovni listi: CZRUR52C6V2-HF.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CZRUR52C6V2-HF
Številka dela CZRUR52C6V2-HF Proizvajalec Comchip Technology
Opis DIODE ZENER 6.2V 150MW 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 971892 pcs Podatkovni list CZRUR52C6V2-HF.pdf
Napetost - Zener (Nom) (Vz) 6.2V Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 900mV @ 10mA
Toleranca ±5% Paket naprave za dobavitelja 0603/SOD-523F
Serija - Moč - maks 150mW
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD, No Lead
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca (Max) (Zzt) 10 Ohms