TV02W181B-G
Comchip TechnologyComchip Technology
TV02W181B-G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TV02W181B-G
Proizvajalec / znamka: Comchip Technology
Opis izdelka TVS DIODE 180V 290V SOD123
Podatkovni listi: TV02W181B-G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TV02W181B-G
Številka dela TV02W181B-G Proizvajalec Comchip Technology
Opis TVS DIODE 180V 290V SOD123 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 551570 pcs Podatkovni list TV02W181B-G.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 180V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 290V
Napetost - razčlenitev (min) 200V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja SOD-123 Serija -
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 200W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer SOD-123
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 690mA