TV04A130J-HF
Comchip TechnologyComchip Technology
TV04A130J-HF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TV04A130J-HF
Proizvajalec / znamka: Comchip Technology
Opis izdelka TVS DIODE 13V 21.5V SMA
Podatkovni listi: TV04A130J-HF.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TV04A130J-HF
Številka dela TV04A130J-HF Proizvajalec Comchip Technology
Opis TVS DIODE 13V 21.5V SMA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 655149 pcs Podatkovni list TV04A130J-HF.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 13V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 21.5V
Napetost - razčlenitev (min) 14.4V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMA (DO-214AC)
Serija - Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 400W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer DO-214AC, SMA delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 18.6A Zmogljivost @ Pogostost -