TV04A200J-G
Comchip TechnologyComchip Technology
TV04A200J-G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TV04A200J-G
Proizvajalec / znamka: Comchip Technology
Opis izdelka TVS DIODE 20V 32.4V SMA
Podatkovni listi: TV04A200J-G.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije TV04A200J-G
Številka dela TV04A200J-G Proizvajalec Comchip Technology
Opis TVS DIODE 20V 32.4V SMA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 692812 pcs Podatkovni list TV04A200J-G.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 20V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 32.4V
Napetost - razčlenitev (min) 22.2V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMA (DO-214AC)
Serija - Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 400W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer DO-214AC, SMA delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 12.35A Zmogljivost @ Pogostost -