TV04A441J-HF
Comchip TechnologyComchip Technology
Comchip Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TV04A441J-HF
Proizvajalec / znamka: Comchip Technology
Opis izdelka TVS DIODE 440VWM 713VC SMA
Podatkovni listi: TV04A441J-HF.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije TV04A441J-HF
Številka dela TV04A441J-HF Proizvajalec Comchip Technology
Opis TVS DIODE 440VWM 713VC SMA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 407043 pcs Podatkovni list TV04A441J-HF.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 1 Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 492V
Napetost - razčlenitev (min) 440V Napetost - razčlenitev SMA (DO-214AC)
Tip Zener Serija -
RoHS Status Tape & Reel (TR) Ripple Current - nizka frekvenca General Purpose
Zaščita električnega voda 400W Power - Peak Pulse 560mA
Polarizacija DO-214AC, SMA delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Številka izdelka proizvajalca TV04A441J-HF Opis TVS DIODE 440VWM 713VC SMA
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 713V Zmogljivost @ Pogostost -